23 Aralık 2008 Salı

Kavak Yelleri 70. Bölüm Özeti

Büyüdükçe Büyümeye Devam Eden Dizi Kavak Yelleri Yepyeni Bölümü ”Araf” ile 27 Aralık Cumartesi Saat 22:15’de Kanal D’de

Efe dükkandaki patlamadan Deniz’in yardımıyla kurtulmuştur. Ancak hastanede onu zor günler beklemektedir. Doktorlar uzun süre oksijensiz kalan Efe’yi ilaçlarla uyutmaktadır. Birkaç gün içinde ilaçlar kesilecek ve Efe’nin kendi kendine uyanması beklenecektir. Herkes umutsuzluğa kapılmıştır. Onları toparlayan Aslı olur.
Diğer yandan Deva’nın bütün bu olayların ortasında kalmış olması hem Canan’ı hem Murat’ı çok üzmüştür. Burak’ın Mine’nin hayatında gittikçe daha fazla yer kaplaması Su’yu korkutur. Mine’yi uyarmaya çalışır ama Mine’nin haklı tepkisi onu Burak’ı daha yakından tanımaya karar verir.
Sedat hala yakalanamamıştır. Üstelik Aslı’yı rahatsız etmeye devam etmektedir. Deniz artık buna bir son vermeleri gerektiğine karar verir. Bu konuda Mine’den ve Atakan’dan yardım ister. Birlikte Sedat’a hayatı boyunca unutmayacağı bir ders vereceklerdir.
Efe’nin artık uyandırılma vakti geldiğinde ise herkes umulmadık bir şokla karşılaşır.
Kopan fırtınaların büyüklüğü Kavak Yellerinin kahramanlarına birbirlerini hatırlatıyor. Zor günler kolkola girilerek aşılıyor. Dostluk ve dayanışmanın önemi yeniden hatırlanıyor.
Kavak Yelleri yeni bölümü “Araf” ile 27 Aralık Cumartesi Saat 22:15’te Kanal D’de…

Hiç yorum yok: