26 Kasım 2008 Çarşamba

Kavak Yelleri 67. Bölüm Özeti

Büyüdükçe Büyümeye Devam Eden Dizi Kavak Yelleri Yepyeni Bölümü ‘’Bir Avuç Kemik İçin…’’ ile 29 Kasım Cumartesi Saat 22:15’de Kanal D’de

Efe Deniz’in orada olduğu şüphesiyle Aslı’nın evine gitmektedir. Aslı ise Efe’nin Deniz’i görmesini engellemek için elinden geldiğince hızlı bir şekilde evine ulaşmaya çalışmaktadır. Ancak Sedat’tan kurtulması gerekmektedir. Efe’yle Deniz arasında hiçbir engel kalmamıştır.
Mine’nin süprizi Ayşe’de şok etkisi yaratır. Derhal duruma müdahale etmeye çalışır. Öte yandan Mine ise Burak ve Ayşe arasında seçimini çoktan yapmıştır. Fakat Mine’nin kararından rahatsız olan sadece Ayşe değildir.
Efe normal hayatına dönmüş, dükkanın borçlarını ödeyenin kim olduğunu merak etmektedir. Aslı’nın sınavı için almasını istediği kemikler Efe’nin yeni bir iş fikri bulmasını sağlar. Deniz ise Aslı’nın evinden çıkmıştır ve kendine kalacak bir yer aramaktadır. Bir anda karşısında bulduğu Mine onun için alternatif olacaktır.
Sedat Aslı’nın etrafındaki kuşatmayı artırmış, her an varlığını hissettirmektedir. Mine Deniz’i evinde misafir eder. Fakat evi beklenmedik bir şekilde kalabalıklaşır. Burak Mine’den uzak kaldığı için rahatsız olmaya başlar ve Mine’nin hiç beklenmediği bir teklif yapar. Mine Burak’ın teklifi karşısında ne söyleyeceğini bilemez.
Aslı, poliklinikte, ev sahibi Gül’ün kızını bedava tedavi ettirir. Fakat bu iyilik başına bela açacaktır. Efe’nin yeni projesi zorluklara rağmen başarıya ulaşır. Fakat olan Aslı’nın eğitim için aldığı kemiklere olur. Aslı kemikleri bulmak için ummadığı birinden yardım alır.
Kavak Yelleri hayatın ve kentin farklı yüzleriyle karşılaşmaya devam ediyor. Büyüme denen yolculukta gençlerimiz sizi birlikte gülmeye, birlikte duygulanmaya en önemlisi birlikte keşfetmeye çağırıyor.
Kavak Yelleri yeni bölümü ‘’Bir Avuç Kemik İçin…’’ ile 29 Kasım Cumartesi Saat 22:15’te Kanal D’de…

Hiç yorum yok: